• In English
 • Міністр оборони привітав поранених бійців АТО у госпіталі: Справжня сила нашої армії у сильному дусі наших військовослужбовців
  опубліковано 13 жовтня 2015 року о 12:45

  Сьогодні, 13 жовтня, Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак відвідав поранених бійців АТО, які лікуються в Київському військовому шпиталі.

  Напередодні Всеукраїнського свята – Дня захисника України, генерал-полковник Степан Полторак привітав героїв-захисників та вручив їм нагороди.

  Міністр оборони вручив 15 військовослужбовцям Збройних Сил України, які отримали тяжкі поранення у ході проведення антитерористичної операції на Сході України, іменні годинники, відзнаки Міністерства оборони України «Знак пошани» та грошові премії у розмірі 10 тисяч гривень.

  «Справжня сила нашої армії у сильному дусі наших бійців-патріотів, - сказав генерал-полковник Степан Полторак. - Дякую за героїзм, за витримку! Ви показали усьому світові, що не перевелися ще козаки в Україні!  Не жалкуючи свого здоров’я ви зупинили ворога, не дозволивши агресору просунутися вглиб країни! Завтра ваше професійне свято – День захисника України. Я бажаю кожному з вас швидкого одужання, нехай гояться рани, повертайтеся до строю!»