• In English
 • Бюджети місцевих громад Львівщини отримали майже чотири мільйони гривень за оренду землі
  опубліковано 13 жовтня 2015 року о 11:05

  Від початку року у Львівській області спеціалісти Держгеокадастру організували 10 земельних аукціонів з продажу права оренди на землю. Бюджети місцевих рад регіону отримали 3,9 млн. грн. орендної плати.

  Усього на земельних торгах упродовж року землевпорядники продали права оренди на 71 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа земель складає 1,9 тис. гектарів.

  Черговий земельний аукціон на Львівщині відбувся 8 жовтня. На торгах інвестори придбали права оренди п`яти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа наділів 59,4 гектара. Згідно з укладеними договорами, переможці торгів щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих рад 63,8 тис. грн. за користування землею.

  Наступний земельний аукціон з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення землевпорядники Львівщини планують провести 15 жовтня. Для продажу у Золочівському районі запропонують шість земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 67,1 гектара.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».