• In English
 • Міністерство інфраструктури вдосконалить процес відбору кандидатів під час кадрових конкурсів
  опубліковано 12 жовтня 2015 року о 17:24

  Міністерство інфраструктури планує використовувати додаткові методи оцінювання кандидатів, що беруть участь у конкурсах на заміщення керівних посад державних підприємств. Важливо, щоб потенційні керівники держкомпаній мали бездоганну репутацію та професійну етику.

  Учасникам оголошених конкурсів, що відповідають кваліфікаційним умовам, буде запропоновано пройти тестування на визначення рівня благонадійності від компанії Midot (Ізраїль).

  Тест Midot, що складається зі 150 питань, оцінює думки і судження кандидата, на підставі чого формується звіт про його благонадійність та ймовірність вчинків і поведінки в майбутньому. Крім того, програма оцінює учасника за критеріями професійної етики, залученості, безпеки праці, тощо. Результат тестування доступний одразу в режимі on-line.

  Тестування буде виключно добровільним та здійснюватиметься лише за згодою кандидата.

  Компанія Midot має 30 річний досвід роботи в цьому напрямку. Сотні компаній в 30 країнах світу використовують тести Midot, серед них Національний Банк і всі комерційні банки Ізраїлю, найбезпечніша авіакомпанія світу ELAL. Midot має позитивний досвід співпраці з українськими компаніями з 2006 року.