• In English
 • На Кіровоградщині від продажу та оренди земельних ділянок отримали більше 7,3 мільйона гривень
  опубліковано 12 жовтня 2015 року о 17:15

  За дев’ять місяців поточного року у Кіровоградській області до бюджетів спрямували 7,364 млн. грн. від продажу земельних ділянок та прав на них. Більше 99% цих коштів отримали місцеві громади. Фінансовий ресурс можуть використати на реалізацію соціальних та інфраструктурних програм.

  З початку року на Кіровоградщині під об’єктами нерухомого майна продали 30 земельних ділянок державної та комунальної власності несільськогосподарського призначення. Загальна площа землі складає 14,87 гектарів. Від продажу наділів в бюджети спрямували 6,168 млн. гривень.

  Землевпорядники провели у 2015 році 22 земельних аукціони з продажу прав на землю. За підсумками торгів інвестори взяли в оренду 38 земельних ділянок загальною площею 340,06 гектарів. Сумарний обсяг річної орендної плати становить 1,013 млн. гривень.

  На торгах також продали три земельні ділянки комунальної власності площею 0,4505 гектара. За наділи вдалось отримати на 274,811 тис. гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».