• In English
 • Держфінінспекція у Вінницькій області у січні - вересні 2015 року відшкодувала втрат на 20 млн. грн.
  опубліковано 12 жовтня 2015 року о 09:29

  Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – вересня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 19,8 млн. грн.

  Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 56 позовів на суму понад 44,8 млн. грн.

  За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 29 досудових розслідувань і вручили 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  У 70 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовані заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 103 управлінські рішення.

  За вчинені фінансові порушення 230 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 59 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 5 осіб звільнено із займаних посад.

  Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 54 млн. грн.