• In English
 • Розпочато черговий етап інформаційно-роз'яснювальної кампанії щодо децентралізації влади
  опубліковано 09 жовтня 2015 року о 10:24

  Комунікативна група при Центральному офісі реформ розпочала роботу над черговим етапом інформаційно-роз’яснювальної кампанії децентралізації влади.

  За дорученням Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відбулося засідання Комунікативної групи з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади за участі експертів Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та Шведсько-українського проекту  «Підтримка децентралізації в Україні».

  Комунікативна група обговорила ключові напрямки чергового етапу інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг реформованої системи місцевого самоврядування, підвищення спроможності територіальних громад та перетворення гіперцентралізованої системи влади у систему влади європейського зразка у контексті змін до Конституції України.

  Учасники засідання відзначили, що важливим є забезпечення якісної комунікації реформи саме на основі запитів суспільства. Перед  Комунікативною групою поставлено мету донести до громадян України повну інформацію про сутність змін до Конституції України в частині децентралізації влади і перспективи реформування місцевого самоврядування та пов’язані з цим системні перетворення, що створять умови та потенціал для сталого розвитку сіл, селищ, міст а також підвищення якості життя громадян.