• In English
 • Українські та казахстанські підприємства мають всі умови для співпраці в реалізації державних проектів двох країн, - Геннадій Зубко
  опубліковано 09 жовтня 2015 року о 10:48

  Україна та Казахстан мають всі необхідні можливості та умови для поглиблення двостороннього економічного співробітництва. Перспективним є пропозиція казахстанської сторони про залучення українських підприємств до конкретних проектів, які планується реалізувати в рамках програми "Стратегія Казахстан - 2050», а також ЕКСПО-2017.

  Про це сказав Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в Астані під час офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Республіки Казахстан.

  «Хочу зазначити, що участь українських та казахстанських підприємств у реалізації здійснюваних в Казахстані та Україні державних програм і проектів недостатня», - зауважив він.

  «Україна має великий досвід і достатні промислові та кадрові ресурси, якими ми готові поділитися і брати участь в таких казахстанських програмах як «Нурлижол» і плани II п'ятирічки форсованого інноваційно-індустріального розвитку в авіабудуванні, сільському господарстві та забезпеченні продовольчої безпеки, транспортній сфері, науково-технічній та інноваційній діяльності», - додав Віце-прем'єр-міністр України.

  «Сподіваюся, в Астані на українсько-казахстанському бізнес-форумі відбудеться предметна розмова представників українських та казахстанських підприємств по всьому спектру питань співпраці», - зазначив Геннадій Зубко.