• In English
 • ОСББ та ЖБК Полтавської області зможуть отримати з обласного бюджету компенсацію частини відсотків за "теплими" кредитами
  опубліковано 05 жовтня 2015 року о 19:14

  2 жовтня 2015 року на засіданні тридцять першої сесії Полтавської обласної ради прийнято Програму підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015-2020 роки.

  Програма передбачає відшкодування з обласного бюджету 10 відсотків річних у національній валюті за кредитами, які ОСББ та ЖБК отримали на впровадження енергоефективних заходів у будівлях.

  "Відтепер на Полтавщині ОСББ, які вирішили провести термомодернізацію будинку, можуть скористатися не лише програмою державної підтримки, а й обласною. За нашими даними, у Полтавській області понад 400 об'єднань співвласників багатоповерхового будинку. І прийнята програма служить ще одним потужним стимулом для того, щоб усі існуючі ОСББ почали проводити заходи з енергоефективності у житлових будинках", - прокоментував подію Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  Програма розрахована на шість років. На її реалізацію у 2015 році планується виділити 200 тис. грн.

  Варто зауважити, що місцеві органи влади також активно долучаються і до проведення роз’яснювальної роботи серед населення. На сьогодні семінари, присвячені перевагам програми з енергоефективності, проведено вже у 355 районних центрах України, що становить 75% від запланованого.

  Зокрема, 2 жовтня відбулося 17 заходів. Найбільш зацікавленими у впровадженні державної програми виявились мешканці таких районів України: Волочинського району (Хмельницька область), Лохівського району (Харківська область), Миргородського району (Полтавська область), Якимського району (Запорізька область).

  Довідково.

  7 жовтня 2015 року семінари відбудуться в таких райдержадміністраціях:

  Тульчинській РДА

  Ренійській РДА

  Юр'ївській РДА

  Оржицькій РДА

  Черняхівській РДА

  Первомайській РДА

  Тячівській РДА

  Верхньорогачицькій РДА

  Калуській РДА

  Деражнянській РДА

  Таращанській РДА

  Кельменецькій РДА

  Жовтневій РДА

  Щорській РДА