• In English
 • Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов здійснив робочу поїздку до Республіки Корея
  опубліковано 05 жовтня 2015 року о 19:26

  Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов здійснив робочу поїздку до Республіки Корея з нагоди участі збірної команди Збройних Сил України у VI Всесвітніх іграх серед військовослужбовців.

  Під час поїздки Ігор Долгов провів зустріч із заступником Міністра національної оборони Республіки Корея Бек Сингджу. Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції подякував корейській стороні за запрошення української команди на Всесвітні ігри та зауважив, що, незважаючи на важку воєнно-політичну ситуацію в Україні, українські військовослужбовці готові відстоювати честь держави на світовій арені.

  Ігор Долгов вручив корейському колезі вітальні листи від Міністра оборони України з нагоди державних свят Республіки Корея: Дня заснування нації (2 жовтня) та Дня Збройних сил (1 жовтня). Він зазначив, що за історичних обставин Республіка Корея виказує повне розуміння сучасної ситуації в Україні.

  Сторони обговорили сучасну воєнно-політичну ситуацію в Україні, хід виконання Україною Мінських домовленостей та подальші напрями двосторонньої співпраці щодо денуклеаризації Корейського півострова і усього світу.

  Крім того, посадові особи обговорили питання розвитку співпраці у військово-технічній сфері, співробітництва в галузі атомної енергетики та надання Республікою Корея технічної допомоги Україні.

  Цього ж дня Ігор Долгов провів зустріч з головою Агенції оборонних закупівель Республіки Корея Чанг Мйонг Чжином, в ході якої обговорив питання двосторонньої співпраці у військово-технічній сфері.