• In English
 • Українські війська на Донбасі розпочали відведення танків і артилерії калібром менше 100 мм від лінії розмежування
  опубліковано 05 жовтня 2015 року о 19:00

  Відповідно до домовленостей щодо мирного урегулювання конфлікту на Донбасі, сьогодні, 5 жовтня, Збройні Сили України розпочали практичний етап відведення танків і артилерії калібром до 100 мм. Першими на 15-кілометрову відстань почали відводити техніку танкові підрозділи у Луганській області.

  Здійсненню маршу передували дні дотримання “режиму тиші”, а також ретельна підготовка та узгодження питань всебічного забезпечення переміщення підрозділів. В результаті цих заходів на визначену відстань від лінії розмежування відводяться танки типу Т-64 та Т-72, артилерійські гармати калібру 85 мм та 82-мм, міномети.

  Серед тих, хто отримав відповідний наказ – танковий підрозділ 24-ї окремої механізованої бригади. Вже вранці одна із рот танкового батальйону здійснила марш із переправою через водну перешкоду та своєчасно і у повному складі прибула до встановленого району.

  Дії української сторони щодо переміщення озброєння та військової техніки проходили під пильним контролем спостерігачів ОБСЄ, які відзначили своєчасний початок виконання українською стороною взятих на себе зобов’язань.