• In English
 • Відбувся запуск Мультимедійної платформи іномовлення України
  опубліковано 02 жовтня 2015 року о 09:14

  1 жовтня, о 12:00, відбувся запуск Мультимедійної платформи іномовлення України.

  Юрій Стець: «Ми це зробили - відбувся запуск Мультимедійної платформи іномовлення України. Замість супутникового телеканалу УТР в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galazy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube. Телеканал мовить українською, російською, кримськотатарською, англійською мовами. Оновлений Укрінформ подає новини українською, англійською, російською, іспанською, німецькою та китайською мовами. Тепер будемо доносити світу, що Україна – це не тільки депресивні регіони, корупція та бідність, а європейська держава, яка прагне реформ».

  Міністр також коментує, що після підписання законопроекту МІП «Про систему іномовлення України, платформа набуде правового статусу, що дасть можливість впровадити в дію наступні кроки, зокрема, у фінансових питаннях.

  Нагадаємо, що Міністерством інформаційної політики на базі державних телерадіокомпаній «Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення"», «Банківське телебачення» (БТБ) та інформаційного агентства «Укрінформ» створено Мультимедійну платформу іномовлення України.

  13 липня Кабінет Міністрів України вніс до Парламенту законопроект МІП «Про систему іномовлення України».

  12 серпня на засіданні Уряду Міністр інформаційної політики Юрій Стець представив презентацію Мультимедійної платформи іномовлення України.

  28 серпня на засіданні Уряду Юрій Стець презентував

   новий логотип українського каналу іномовлення - UATV. Слоган каналу - «Завжди поруч».

  17 вересня державна ТРК «Всеукраїнська служба УТР» змінила у своїй ліцензії логотип УТР на UATV (в ефірі буде використовуватися логотип UA).

  30 вересня, Міністр Юрій Стець, під час чергового засідання Уряду, представив презентаційний ролик реформи іномовлення України, оголосивши про старт каналу іномовлення – 1 жовтня 2015 року.