• In English
 • Уряд в режимі он-лайн продовжує звітувати про Програму діяльності Кабінету Міністрів України
  опубліковано 25 вересня 2015 року о 18:37

  Уряд продовжує інформувати у режимі он-лайн про стан виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України. На сайті program.kmu.gov.ua кожен громадянин може спостерігати за темпами реалізації нормативних актів: чи розпочата розробка акта, чи проходить громадське обговорення, чи внесено акт на розгляд Кабінету Міністрів тощо.

  Так, станом на 25 вересня найбільший відсоток виконаних завдань з Програми діяльності Уряду - у Міністерства юстиції (61,4%), Міністерства соціальної політики (57,8%), Міністерства оборони (44,4%), Міністерства фінансів (44,2%), Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (40,7%), Міністерства внутрішніх справ (44,0%).

  Зокрема, схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України Концепцію розвитку сільських територій, розроблено законопроекти щодо інформування споживачів про харчові продукти та основні засади продовольчої безпеки України. Крім того, підготовлено пропозиції щодо внесення змін до статутів ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” та ПАТ “Аграрний фонд”.

  За останній час здійснено послідовний та необхідний крок на шляху реформування транспортної галузі. Зокрема, Міністерство юстиції надало висновки щодо законопроектів “Про залізничний транспорт” і про внесення змін до законодавства у зв’язку з утворенням Нацкомісії з регулювання транспорту. Останні зміни передбачають поступову ліквідацію перехресного субсидіювання між вантажними та пасажирськими перевезеннями.

  Поданий Урядом до Верховної Ради проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо тарифоутворення у сфері міського електричного та автомобільного транспорту отримав позитивне схвалення Головного науково-експертного управління ВР для голосування у першому читанні. Такі зміни підвищать ефективність роботи органів місцевого самоврядування в частині формування тарифів на проїзд.

  У процесі виконання знаходиться затвердження та впровадження Методики розрахунку вартості соціальних послуг.

  Перелік виконаних завдань можна продовжувати, адже міністерства щодня розміщують інформацію про стан виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів. Для цього для кожного міністерства створена окрема рубрика, де перелічені всі завдання та етапи виконання. Тож, усі бажаючі мають змогу не лише ознайомитися з переліком зробленого, а й відслідковувати темпи виконання кожним міністерством завдань Програми, зокрема й щодо розробки нормативно-правових актів та винесення їх на громадське обговорення.

   

  Повний звіт стану виконання програми Кабінету Міністрів України можна переглянути на сайті program.kmu.gov.ua.