• In English
  • Олексій Павленко: Сприяння бізнес-активності у галузі – пріоритет Мінагрополітики
    опубліковано 10 вересня 2015 року о 17:14

    «Скасування низки непотрібних документів та ліцензій, зокрема карантинного сертифікату та скорочення логістичного ланцюга в агросекторі на 1 тиждень дозволило досягти рекордного за часів Незалежності, об’єму експорту зернових – 34.8 млн. тонн. Така позитивна динаміка забезпечила Україні третє місце у світовому рейтингу експортерів зерна, а дерегуляція заощадила бізнесу близько 5 млрд. гривень»,- повідомив Олексій Павленко, Міністр аграрної політики та продовольства України під час зустрічі з членами Американської торгівельної палати в Україні.

    Ключовими реформами впровадженими Мінагрополітики з метою пожвавлення бізнес-активності у галузі є дерегуляція, роздержавлення ДП галузі, розробка та запровадження нового фінансового інструменту – аграрних розписок, розвиток агрострахування, підтримка малого підприємництва на селі та розвиток сільських територій, антикорупційні заходи, гармонізація законодавства у галузі до норм ЄС.

    "Активна робота зі створення максимально сприятливих умов для розвитку підприємництва в Україні триває. Наша мета - збільшити виробництво продукції з високою часткою доданої вартості, наростити обсяги її експорту та надати можливість виробникам прямого доступу на закордонні ринки", - наголосив Міністр Олексій Павленко.