• In English
 • Під час робочої поїздки Ганна Онищенко зустрілась з керівником Секретаріату Уряду Ізраїлю
  опубліковано 10 вересня 2015 року о 17:32

  У ході робочої поїздки до Ізраїлю у складі української делегації Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко  зустрілась з керівником Секретаріату Уряду Держави Ізраїль Авіхаєм Мандельблітом. За словами Ганни Онищенко, відбулася дуже насичена і корисна розмова, під час якої посадовці, які очолюють аналогічні органи, мали можливість обговорити специфіку роботи, притаманну кожній країні, та обмінятись досвідом.

  Під час зустрічі сторони обговорили структуру урядів України та Ізраїлю, особливості порядку прийняття рішень, зокрема, зосередили увагу на ролі урядових комітетів. Також Міністр Кабінету Міністрів розповіла про реформу у сфері електронного документообігу, яку впроваджує Секретаріат КМУ, та зазначила, що матеріали на найближче засідання Кабміну вже заплановано передавати всім керівникам міністерств і відомств в електронному вигляді.

  Крім того, Ганна Онищенко розповіла про одну з першочергових реформ в Україні - реформу системи державного управління, одним з пріоритетів якої є підвищення ролі міністрів у здійсненні державної влади.

  «Секретаріат вже переглянув нехарактерні повноваження Кабміну, щоб у подальшому зменшити виконання невластивих йому функцій. Кабінет Міністрів має формувати політику держави, виконувати стратегічну та  координуючу  роль, а міністерства, в свою чергу, повинні самостійно відповідати за свою сферу діяльності», - зазначила Ганна Онищенко.