• In English
 • Обговорено питання практики проведення судової експертизи об'єктів інтелектуальної власності
  опубліковано 28 серпня 2015 року о 15:32

  28 серпня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбувся семінар на тему «Практика проведення судової експертизи обєктів інтелектуальної власності: проблеми та шляхи вирішення».

  За словами Голови ДСІВ Алли Жарінової, результати обговорення із зацікавленою громадськістю – патентними повіреними, юристами, адвокатами, судовими експертами, науковцями та спеціалістами сфери – питань призначення та проведення судових експертиз об’єктів права промислової власності в справах про порушення прав інтелектуальної власності (ІВ) допоможуть фахівцям уникнути помилок під час підготовки доказової бази у відповідній категорії справ та ефективно захищати права ІВ.

  «Ми розуміємо важливість доказової бази для успішного розгляду справ, пов’язаних з об’єктами ІВ. Тому систематично на безоплатній основі проводимо практичні семінари для широкого кола зацікавленої громадськості. ДСІВ високо оцінює підтримку всіх зацікавлених експертів, які готові разом з нами працювати над удосконаленням застосування законодавства у сфері ІВ», – підкреслила Алла Жарінова.   

  Захід організовано ДСІВ спільно з Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).

  Провідні фахівці ДСІВ та Укрпатенту проінформували учасників семінару про тенденції практики застосування законодавства у сфері ІВ та надали практичні рекомендації щодо формулювання питань, які ставляться на вирішення судової експертизи, збору та оформлення доказів, які подаються для дослідження судовим експертам.