• In English
 • Визначено чотирьох представників громадськості, які обиратимуть членів Нацагентства з питань запобігання корупції
  опубліковано 28 серпня 2015 року о 15:47

  Визначено чотирьох представників громадськості, які обиратимуть членів Національного агентства з питань запобігання корупції. Під час голосування, яке транслювалося в он-лайн режимі, найбільше балів набрали Андрій Марусов, Леся Шевченко, Віктор Шлінчак та Віктор Таран.

  Нагадаємо, що сьогодні, 28 серпня, відбулися ініціативні збори громадських об'єднань для обрання кандидатів від громадських об'єднань до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Нацагентства з питань запобігання корупції. На зборах були присутні представники Програми розвитку ООН в Україні, Представництва Ради Європи, Представництва Європейського Союзу, які позитивно оцінили прозорість процесу створення незалежного антикорупційного органу.

  За словами Першого заступника Міністра юстиції Наталії Севостьянової, для участі в ініціативних зборах громадськими об’єднаннями було подано близько півсотні пакетів документів. Після їх розгляду до участі в зборах було допущено 24 громадські організації, які мають досвід антикорупційної роботи та підтвердили це. Інформація про кандидатів розміщувалася на сайті Національної ради реформ. Також біографії кандидатів, зокрема їх здобутки  в антикорупційній діяльності, були розміщені на стендах безпосередньо під час зборів.

  На зборах кожен кандидат мав можливість представити себе, висловити власну позицію та відповісти на запитання учасників зборів. За результатами обговорення, яке тривало близько трьох годин, відбулося голосування. Кандидати, які набрали найбільшу кількість балів, увійдуть до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Нацагентства з питань запобігання корупції.