• In English
  • НКЦПФР надала Професійній асоціації реєстраторів і депозитаріїв статус саморегулівної організації торговців цінними паперами
    опубліковано 14 січня 2015 року о 11:25

    Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на своєму засіданні, що відбулося 13 січня 2014 року, схвалила рішення «Про надання Професійній асоціації реєстраторів і депозитаріїв статусу СРО Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв, яка об’єднує учасників фондового ринку, що провадять діяльність з торгівлі цінними паперами та видачу Свідоцтва СРО».

    Максим Лібанов, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР, повідомив: «За результатами розгляду пакета документів, надісланих ПАРД до регулятора, 15 грудня 2014 року, не виявлено протиріч і невідповідностей чинному законодавству та нормативно-правовим актам Комісії. Так, Комісією видано свідоцтво про реєстрацію асоціації як саморегулівної організації, яка об’єднує професійних учасників фондового ринку, що провадять діяльність з торгівлі цінними паперами».

    Нагадаємо, що 26 грудня 2014 року Комісія видала свідоцтво про реєстрацію Асоціації «Українські фондові торговці» як СРО професійних учасників фондового ринку, що здійснюють депозитарну діяльність.