• In English
 • Елеваторні потужності Сумщини збільшилися на 136 тисяч тонн
  опубліковано 13 січня 2015 року о 12:46

  Директор департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації Володимир Івченко повідомив, що елеваторні потужності Сумщини збільшилися на 136 тисяч тонн.

  «Агропромисловий комплекс області продовжує нарощувати елеваторні потужності. Сьогодні їх загальна ємність становить 1 мільйон 987 тисяч тонн. Це – 37 сертифікованих зернових складів, що належать 30 підприємствам», – зазначив посадовець.

  За його словами, протягом 11 місяців 2014 року на будівництво та реконструкцію елеваторних потужностей  залучено 99 мільйонів гривень.

  Серед здобутків у галузі зернозбереження посадовець назвав введення в дію І черги будівництва елеватора ТОВ «Зернова Індустрія»  у Сумському районі, завершення будівництва елеватора на 30 тисяч тонн ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод», розширення елеваторних потужностей на 30 тисяч тонн ПАТ «Вирівське ХПП» Білопільського району.

  Реконструють елеватори та зернові склади і в Глухівському, Кролевецькому та Великописарівському районах. Так, ПАТ «Компанія «Райз» Алтинівська філія» приступила до будівництва нового елеватора на 300 тисяч тонн на Кролевеччині.

  «У 2015 році заплановано наростити елеваторні потужності більш ніж на 500 тисяч тонн. Головними завданнями підприємств харчової та переробної промисловості Сумської області має стати впровадження системи управління якістю продукції на базі міжнародних стандартів та підвищення енергоефективності виробництва», – наголосив Володимир Івченко.