• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 27 грудня 2014 року о 13:43

  Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону та оборону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка залишається складною.

  Прикордонниками знову зафіксовано використання терористами літальних апаратів для ведення повітряної розвідки. Безпілотник помітили на висоті до 1 км на напрямку «Сартана–Маріуполь».

  Учора під час обміну полоненими був звільнений прикордонник Сумського загону.

  Також вчора в контрольному пункті в’їзду-виїзду в районі н.п. Макарове оформлено гуманітарний вантаж від українського відділення міжнародної організації «Червоний Хрест». 7 вантажівок перевозили 25 тонн продуктів харчування, предметів гігієни та побуту для жителів Луганської області.

  Прикордонники продовжують заходи з посилення контролю за переміщенням товарів і вантажів, в тому числі і за тими, які прямують через контрольні пункти в’їзду-виїзду у зоні АТО.

  Так, на контрольному пункті поблизу н.п. Верхньоторецьке прикордонним нарядом в причепах вантажних автомобілів «Мерседес» та «МАН» було виявлено майже 16 тисяч пляшок горілчаної продукції з ознаками фальсифікації. Водіїв та вантаж передано представникам фіскальної служби. Попередня сума оцінки сягає більше 700 тисяч гривень.

  Вчора російські прикордонники залишили позиції в Херсонській області в межах півострова Чонгар. Вони відійшли за адміністративну межу Херсонської області з АР Крим. Державною прикордонною службою України дану ділянку взято під охорону та організовано несення служби по лінії адміністративної межі з АР Крим.