• In English
 • Гуманітарний вантаж від української влади для мешканців Сходу України рушив до населених пунктів, які знаходяться під постійною загрозою обстрілів, - Геннадій Зубко
  опубліковано 27 грудня 2014 року о 11:17

  Вранці 27 грудня колона з гуманітарною допомогою у кількості 6 вантажних автомашин, яка направлена українською владою для соціальних закладів та мешканців, які проживають на території, підконтрольній сьогодні бойовиками, вирушила з м. Краматорськ в села Ольховатка, Камишеваха, Булавинське Донецької області. Дві вантажні машини вирушили до міст Углегорськ і Дебальцево. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

  За його словами, на сьогодні з’явилася надія на те, що продукти харчування, товари першої необхідності і, навіть, ялинки, які в складі гуманітарного вантажу, будуть доставлені людям на цих територіях.

  «Переговори щодо безпечної доставки гуманітарного вантажу ще тривають. Можу лише додати, що в нас з’явилася надія, що люди на цих територіях скоро зможуть отримати нашу допомогу», - сказав Геннадій Зубко.

  Нагадаємо, 25 грудня за дорученням Президента України та Прем’єр-міністра України на схід України спрямували 326 тонн гуманітарного вантажу.