• In English
 • Відбулося засідання Комісії з питань розгляду звітів державних та головних тренерів національних збірних команд України
  опубліковано 27 грудня 2014 року о 11:11

  З 15 по 25 грудня 2014 року в Міністерстві молоді та спорту України відбулося засідання Комісії з питань розгляду звітів державних та головних тренерів національних збірних команд України.

  Тренери звітували про стан розвитку видів спорту та виконання програм підготовки до Ігор ХХХІ Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) за підсумками участі у головних міжнародних змаганнях 2014 року.

  На засіданнях окреслено проблемні питання за звітний період, визначено шляхи усунення недоліків і надано пропозиції щодо покращення роботи.

  Крім того, фахівців ознайомлено з експертним висновком Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту та Науково-дослідного інституту при Національному університеті фізичного виховання і спорту України щодо сучасних тенденцій розвитку видів спорту у світі та перспектив вітчизняних спортсменів в Іграх ХХХІ Олімпіади.

  Комісія заслухала та розглянула звіти національних збірних команд України : волейболу (жінки), велосипедного спорту (шосе, трек, БМХ, маунтенбайк), веслувального слалому, водного поло, волейболу пляжного, боксу, тенісу настільного, гімнастики художньої, стрибків на батуті, боротьби вільної, боротьби греко-римської, вітрильного спорту, фехтування, бадмінтону, стрільби із лука, тхеквондо, сучасного п’ятиборства, футболу, важкої атлетики, легкої атлетики, триатлону, плавання, стрибків у воду, гімнастики спортивної, гандболу, плавання синхронного, веслування на байдарках і каное, стрільби кульової, стрільби стендової, дзюдо, кінного спорту, веслування академічного, тенісу, регбі, хокею на траві та баскетболу.