• In English
 • Геннадій Зубко: Місію виконано - гуманітарний вантаж доставлено соцзакладам на територіях, підконтрольних бойовикам
  опубліковано 27 грудня 2014 року о 16:18

  Уряд виконав завдання, поставлене Президентом України щодо адресного забезпечення продуктами харчування та товарами першої необхідності соціальні установи та мешканців, що проживають на території, підконтрольній бойовикам. Про це повідомив Віце-премєр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

  «Для нас було дуже важливо, щоб допомогу, яку ми зібрали з усієї України, доставили в соціальні установи населених пунктів, які під контролем бойовиків. Сьогодні нам вдалося передати допомогу таким установам в Красному Лучі та Алчевську Луганської області. Вже доставлено продукти харчування дітям з особливими потребами у Петровському обласному навчально-реабілітаційному центру, Територіальному центру Красного Луча, який обслуговує інвалідів, учасників війни, літніх людей. Дісталися ми і до двох протитуберкульозних диспансерів – Краснолучського та Алчевського, а також двох будинків сімейного типу», - сказав Геннадій Зубко.

  Він також повідомив, що з Краматорська доставлено вже 60 тонн гуманітарного вантажу у села Ольховатку, Камишеваху, Булавинку, міста Углегорськ та Дебальцево.

  «До кінця дня у Краматорську загрузять ще 10 тонн гуманітарного вантажу для розповсюдження серед населення», - додав Віце-премєр-міністр.

  Нагадаємо, 25 грудня за дорученням Президента України на Схід України доставлено 326 тонн гуманітарного вантажу для соціальних закладів, що розташовані на території, підконтрольній бойовикам, та для мирного населення цих територій.