• In English
 • Зведення містечок для тимчасового проживання переміщених осіб має завершитися до кінця року, - Геннадій Зубко
  опубліковано 25 грудня 2014 року о 11:44

  Монтаж модульних будинків для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей та необхідних інженерних комунікацій необхідно завершити до кінця цього року. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, інспектуючи сьогодні хід робіт із розгортання модульного містечка в Харкові.

  Тут завершено проведення комплексу робіт з монтування 189 модулів, підключення їх до інженерних мереж і укомплектування меблями. Залишились роботи з підключення резервного генератора, облаштування території та головне це – підключення містечка до міських мереж електропостачання. Загалом готовність містечка оцінюється на 99%.

  Геннадій Зубко закликав всіх, від чиєї роботи залежить належна готовність модульних будинків для проживання, докласти всіх зусиль, щоб якнайшвидше у містечка могли заселитися люди.

  Довідково

  Загалом з Німеччини в Україну доставили  1366 модулів із 1368. Містечка для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей розташовують в Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровській області (Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Нікополь, Павлоград і Кривий Ріг).

  Балансоутримувачами таких містечок будуть обласні державні адміністрації, на території яких вони розташовані.