• In English
 • Міліція проводить спецоперацію проти грального бізнесу та просить повідомляти адреси нелегальних закладів
  опубліковано 15 грудня 2014 року о 09:51

  Радник Міністра внутрішніх справ заявив, що МВС до кінця наступного тижня відзвітує про результати, а також закликав громадян повідомляти конкретні адреси, за якими функціонують нелегальні гральні зали.

  Зорян Шкіряк зазначив, що доручення Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова буде виконано, тож відсьогодні жоден гральний заклад у столиці не працюватиме.

  «Ми це зробимо! До кінця наступного тижня так буде по всій Україні. Ми відзвітуємо по закінченню проведеної роботи та аналізу підсумків. Друзі, якщо ви побачите, що хоч десь знову «закрутилася» – негайно повідомте! Відреагуємо жорстко і безкомпромісно! Щиро дякуємо за вашу участь та допомогу», – зазначив радник глави МВС.

  Він також закликав громадян робити корисні справи, повідомляючи конкретні адреси, за якими функціонують нелегальні гральні заклади. Зорян Шкіряк запевнив, що особисто перевірятиме таку інформацію. У разі її підтвердження керівник місцевої міліції нестиме особисту відповідальність, включно зі звільненням.

  «Але запевняю, цього не буде! Усі гральні зали, усілякі «державні лотереї» та підпільні казино будуть закриті. Жодна точка не працюватиме, крапка! Прохання, надавайте тільки перевірену інформацію. Дякую за розуміння», – наголосив Зорян Шкіряк.

  Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков призначив Зоряна Шкіряка координатором процесу протидії гральному бізнесу в державі.