• In English
 • Керівництво Мінагрополітики та група підтримки ЄС взяли участь у засіданні робочої групи агродонорів
  опубліковано 05 грудня 2014 року о 17:23

  Під час презентації стратегії розвитку сільського господарства на 2015-2020 роки заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Андрій Дикун зазначив, що сьогодні Україна має унікальний момент для проведення реформ.

  «Сьогодні є гостра необхідність у проведенні реформ. І є можливість для їх проведення. Та треба розуміти, що таке вікно можливостей може зачинитись у будь-який момент, тому варто продуктивно використовувати кожну хвилину. Зараз треба об’єднати зусилля всіх зацікавлених сторін для досягнення реальних змін у сільському господарстві України», - сказав Андрій Дикун.

  Також заступник Міністра наголосив, що аграрна сфера України має великий потенціал, і сьогодні для її розвитку необхідно розробити єдину і всеосяжну довгострокову стратегію для подальшої роботи:

  «Існує нагальна необхідність у конкретних законопроектах та ініціативах. Ми презентуємо сьогодні дорожню карту розвитку стратегії. Наша основна мета – підвищення конкурентоспроможності сільського господарства та сприяння розвитку сільських районів у відповідності до європейських та міжнародних стандартів », - сказав Андрій Дикун.