• In English
 • Львівщина поглиблюватиме співпрацю з Угорщиною
  опубліковано 05 грудня 2014 року о 17:02

  5 грудня т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський зустрівся з угорською делегацією на чолі з Державним секретарем з питань економіки МЗС Угорщини Модьором Левенте.

  Метою візиту угорської делегації до Львова є обговорення питань двосторонньої співпраці між Угорщиною та Львівською областю.

  Як зазначив очільник Львівської області, регіон зацікавлений, насамперед, у співпраці в енергетичній сфері, транскордонному співробітництві, збільшенні товарообігу, залученні інвестицій, налагодженні економічних та культурних зв'язків.

  «Хочу запевнити, що облдержадміністрація всебічно співпрацює з Генеральним консульством Угорщини в Ужгороді та Почесним консульством Угорщини у Львові і всіляко підтримує їхню діяльність задля розвитку українсько-угорських відносин, зокрема, у сферах економіки, туризму та культури», - повідомив Юрій Турянський.

  За словами керівника області, надвзичайно важливим сьогодні є питання реверсного постачання газу з Угорщини до України. “Ми розглядаємо можливості експортного потенціалу через Угорщину. Сподіваюся, що співпраця Львівщини з Угорщиною буде поглиблюватися і в інших сферах, особливо – в зовнішньо-торговельній та інвестиційній," - додав він.

  Юрій Турянський наголосив, що в процесі проведення реформ в Україні, Львівщина, зокрема, розраховує на підтримку Угорщини, яка має великий досвід позитивних перетворень в країні.

  В свою чергу, Державний секретар з питань економіки МЗС Угорщини Модьор Левенте відзначив великий потенціал Львова та області та підкреслив, що Угорщина дуже зацікавлена у поглибленні співпраці та налагодженні зовнішньо-економічних зв'язків.

  «Ми зацікавлені в тому, щоб угорські інвестори були присутні в західній Україні. Нам потрібно отримувати більше інформації про ваш регіон, тому ми будемо ініціювати проведення різноманітних бізнес-зустрічей, круглих столів тощо», - додав він.