• In English
  • Обговорено питання добробуту різних видів продуктивних тварин для подальшої адаптації відповідного законодавства до норм ЄС
    опубліковано 05 грудня 2014 року о 17:28

    За ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держветфітослужби України, благодійної організації Compassion in World Farming проведено круглий стіл «Добробут продуктивних тварин в контексті Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та поза нею». До роботи Круглого столу були залучені закордонні фахівці, провідні вітчизняні науковці, представники профільних громадських організацій та виробники тваринницької продукції.

    Під час заходу було розглянуто законодавство ЄС з добробуту різних видів продуктивних тварин, проведено порівняльний аналіз відповідного українського законодавства та Директив ЄС, обговорено можливості та шляхи адаптації законодавства України та ЄС за даним напрямком. Також було привернуто увагу на питання навчання студентів та підготовку спеціалістів ветеринарної медицини у сфері добробуту тварин.

    За результатами Круглого столу прийнято рішення щодо створення робочої групи для підготовки відповідних законодавчих ініціатив з добробуту різних видів продуктивних тварин для подальшої їх адаптації до законодавства ЄС.