• In English
 • На 112 об’єктах у 33 військових містечках триває виконання ремонтно-будівельних робіт для розміщення військовослужбовців, передислокованих з АР Крим
  опубліковано 03 грудня 2014 року о 16:46

  Завдяки плідним зусиллям та рішенням, прийнятих керівництвом держави, Міністерством оборони, продовжується підготовка казармено-житлового фонду військових містечок для розміщення підрозділів Військово-Морських Сил та Повітряних Сил Збройних Сил України, які виведені з АР Крим.

  Виконання ремонтно-будівельних робіт відбувається на 112 об’єктах у 33 військових містечках, з яких вже 20 готові до експлуатації.

  Одним із них є казарма № 68/53 у м. Очаків на 45 блок-секцій, яка після переобладнання дозволить розмістити 128 військовослужбовців за контрактом. Наразі, до Дня Збройних Сил України, 64 контрактники отримають ліжко-місця на 3-4 поверхах у 22 блок-секціях. Решту робіт планується завершити у 2015 році, що надасть змогу отримати ще 23 блок-секції на 64 ліжко-місця.

  Крім того, найближчим часом планується до введення в експлуатацію будівля № 63а/61 у м. Миколаїв, що дозволить розмістити ще 109 контрактників.

  «Ми розуміємо, що упровадження нових програм із соціального захисту підвищує бойовий дух військових, вселяє надію, заохочує до подальшої служби, тому докладаємо для їх виконання максимум зусиль», – зазначає Начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України Яна Грузинська.