• In English
 • НКРЕКП: Сьогодні набрали чинності тарифи на електроенергію для населення, що проживає у квартирах цокольних поверхів житлових будинків
  опубліковано 18 листопада 2014 року о 15:25

  Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 21.10.2014 № 154 «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію» сьогодні офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України» за № 90, ст. 2596.

  Ця постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

  Постановою № 154 тарифи на електричну енергію для населення, яке споживає її для власних побутових потреб у квартирах, розташованих на цокольних поверхах багатоквартирних житлових будинків, були прирівняні до тарифів на електроенергію для населення, яке проживає в звичайних квартирах.

  Це рішення дало змогу усунути існуючу соціальну напругу - проблему людей, які проживають у квартирах цокольних поверхів житлових будинків та повинні сплачувати за спожиту електроенергію для власних побутових потреб за тарифами як для організацій.

  Крім того, у зв'язку з відсутністю в законодавстві поняття «особисте підсобне господарство» Комісія замінила терміном «особисте селянське господарство» та надала його визначення.

  Постанова зареєстрована у Міністерстві юстиції України 30.10.2014 за № 1371/26148.

  Також варто зазначити, що постанова № 154 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua  і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ».