• In English
  • Позитивній динаміці інвестклімату мають сприяти прозорі правила, їх виконання і відсутність особистого інтересу чиновника, - Ігор Швайка
    опубліковано 12 листопада 2014 року о 16:20

    Позитивній динаміці інвестиційного клімату мають сприяти три позиції: прозорість правил гри, їх виконання та відсутність особистого інтересу чиновника. Про це Міністр аграрної політики Ігор Швайка заявив в інтерв’ю одному з телеканалів, відповідаючи на запитання щодо інвестиційного стану України.

    За словами Ігоря Швайки, потенційний інвестор діє за одним із двох принципів: або дивиться на запобіжні індикатори, або працює за принципом «хто не ризикує, той не п’є шампанського».

    «Такі думки викликав останній візит до Німеччини. Зокрема, серед потенційних та вже працюючих інвесторів, що дуже важливо, компанія цукроваріння, третя за величиною в Німеччині. І ця компанія вже працює в Україні і планує розширяти співпрацю з нами. Про що вони зараз говорять? Вони кажуть, ми розуміємо, що є певні ризики, але подолавши їх, ми отримаємо той неоціненний досвід, якого ніхто з наших колег наразі не має. Український ринок для європейців невідомий. Наше завдання сьогодні – ознайомитися з інвестиційним майданчиком та створити в подальшому умови для німецько-українського співробітництва та обміну досвідом. І нам надзвичайно важливо, що німецькі партнери готові нас підтримати та розширювати співпрацю», - підкреслив Ігор Швайка.