• In English
 • Поштові адреси присвоюватимуть органи місцевого самоврядування на безоплатній основі
  опубліковано 12 листопада 2014 року о 12:17

  Мінрегіон підготував законодавчі зміни, які врегулюють питання присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна. У Міністерстві очікують, що в недалекому часі Парламент схвалить зміни до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про поштовий зв’язок». Зміни визначають порядок і умови присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко.

  Він пояснив, що на сьогодні питання присвоєння поштової адреси чітко не врегульовано законодавством. А її наявність обов’язкова для здійснення реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна та розпорядження ним.

  «Наше завдання – визначити на рівні закону загальні засади присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна. Законодавчі зміни  встановлюють, що місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування в межах населених пунктів, а районні державні адміністрації – поза межами населених пунктів присвоюють поштові адреси об’єктам нерухомого майна.  Більше того, ми визначили вичерпний перелік документів, які необхідно буде подати для присвоєння поштової адреси і чіткий термін для здійснення органом місцевого самоврядування такої процедури – це сім робочих днів з дня отримання від замовника будівництва або власника такого об’єкта відповідної заяви», - сказав Дмитро Ісаєнко.

  Він наголосив, що змінами передбачено присвоєння поштової адреси на безоплатній основі.

  Дмитро Ісаєнко також висловив сподівання, що новообрана Верховна Рада підтримає таку ініціативу Мінрегіону.