• In English
 • Холодна пора не стане на заваді освітньому процесу
  опубліковано 12 листопада 2014 року о 12:33

  Завдяки зусиллям українських військових зі складу груп Цивільно-військового співробітництва учні Нескучненської загальноосвітньої школи Великоновосілківської районної ради Донецької області повернуться з осінніх канікул до теплих класів. Тепер у школі – нова теплотраса.

  Про проблему з опаленням розповіли місцеві жителі. Як виявилося, теплотраса у школі перебувала в аварійному стані понад 10 років.  Усі звернення директора школи до органів місцевого самоврядування з проханням допомогти не принесли результату.

  Для вирішення цього питання керівник однієї з груп Цивільно-військового співробітництва підполковник Костянтин Калентьєв зустрівся з головою селищної ради та місцевими приватними підприємцями. У результаті  підприємці погодилися виділити кошти, а голова сільради – допомогти технікою та працівниками. Завдання з пошуку і доставки необхідних матеріалів та спецтехніки взяли на себе військові.

  «У короткий термін всі необхідні роботи були виконані. Нова теплотраса успішно пройшла випробування і готова до експлуатації. Тепер холодна пора не стане на заваді освітньому процесу», – зазначив полковник В’ячеслав Спіжовий.

  У подальшому групи Цивільно-військового співробітництва планують допомогти школі з обладнанням їдальні, роль якої зараз виконує актова зала. Окрім цього, потрібно провести косметичний ремонт спортзалу, вирішити проблему з його опаленням та забезпеченням спортивним інвентарем. Але для реалізації усіх цих планів військовим потрібна допомога небайдужих людей.