• In English
 • Столична влада виділить 102 квартири киянам, постраждалим від Еліта-Центру
  опубліковано 04 листопада 2014 року о 14:26

  Комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку ухвалила рішення внести до порядку денного наступної сесії Київради питання про виділення 102 квартир потерпілим від діяльності «Еліта-Центру».

  У проекті рішення про виділення 102 квартир для постраждалих від діяльності групи будівельних компаній «Еліта-Центр» зазначається, що ПАТ ХК «Київміськбуд» збудував три будинки на вулиці Драгоманова, 40, один на вулиці Хорольській, 1-А та один – на перетині вулиці Вірменської і Харківського шосе. У цих будинках і передбачені 102 квартири для постраждалих від «Еліта-центру» киян.

  Після ухвалення Київрадою зазначеного рішення потерпілим інвесторам будуть передані документи для оформлення свідоцтв про право власності на отримане житло.

  Також тривають роботи з будівництва ще чотирьох будинків, де теж передбачені квартири для ошуканих зазначеною компанією киян.

  «Ми робимо все, для того, щоб вирішити проблему ошуканих інвесторів-киян, які вклали гроші в будівництво свого житла і не отримали його. Після ухвалення Київрадою рішення ми забезпечимо житлом 113 потерпілих вкладників «Еліта-центру», – зазначив мер столиці Віталій Кличко, який взяв участь в засіданні бюджетної комісії Київради.