• In English
 • У Миколаєві презентували нові тролейбуси
  опубліковано 04 листопада 2014 року о 14:10

  4 листопада у Миколаєві відбулася урочиста презентація двох нових тролейбусів.

  «Я хотів би звернутися до працівників комунального підприємства «Миколаївелектротранс» і сказати вам спасибі за те, що ви в такий складний час для підприємства, держави та міста змогли зберегтися як трудовий колектив. У минулі роки були труднощі з виплатою заробітних плат, підприємство мало борги, але незважаючи на це ми з вами разом змогли подолати ці труднощі. Наступного року «Миколаївелектротранс» розвиватиметься завдяки плану, який розроблений міським виконкомом. Я впевнений, що ми знайдемо кошти в бюджеті для того, щоб передача нових тролейбусів йшла в робочому режимі. Сьогодні суспільство вимагає більш комфортного транспорту, такі тролейбуси набагато ефективніше для перевезення пасажирів міста Миколаєва. Тому я сподіваюся, що спільними зусиллями облдержадміністрації та міської ради ми зможемо досягти позитивних результатів», - заявив голова облдержадміністрації Вадим Меріков.

  5 вересня 2014 був проведений тендер щодо закупівлі двох нових тролейбусів марки МАЗ Етон Т 103 (Білорусь, Мінськ). Вартість одного такого транспортного засобу становить 1 795 200 грн. Тролейбуси обладнані пристосуванням для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями. Салон транспортного засобу має підвищений комфорт для пасажирів, є спеціально обладнані місця для людей з обмеженою рухливістю. Також є в наявності об'ємний накопичувальний майданчик, який дозволяє розміщати дитячі візки.

  Нові тролейбуси будуть здійснювати пасажирські перевезення на маршруті №2 «Вокзал «Миколаїв-пасажирський» - мкр.Намив».

  По завершенню заходу представники обласної та міської влади проїхалися на новому тролейбусі від депо до вул. Радянської. Під час поїздки Вадим Меріков поінформував про розвиток комунального транспорту у Миколаєві.

  «Ми змогли урізати деякі витрати області для того, щоб гроші були перенаправлені на придбання тролейбусів. Що стосується розвитку комунального транспорту, то існує проект, який ми втілимо в життя в 2015 році. КП «Миколаївелектротранс» має бути регулятором транспортних послуг у місті», - підкреслив Вадим Меріков.