• In English
 • Суспільне мовлення потребує активності громадських організацій
  опубліковано 30 жовтня 2014 року о 17:03

  Держкомтелерадіо закликає всеукраїнські громадські організації взяти участь у конференції із обрання членів Наглядової ради майбутньої Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ).

  У Наглядовій раді мають бути представлені всеукраїнські громадські організації з дев’яти сфер: освіти, науки, фізичного виховання і спорту, журналістики, правового захисту, захисту інтересів дітей та молоді, творчості, місцевого самоврядування і захисту прав осіб із особливими потребами.

  Документи та заявки, які ВГО мають подавати до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, далі розглядатиме Громадська комісія, до складу якої увійшло 18 представників, визначених громадськими радами при міністерствах. Всі деталі та перелік умов й документів, які мають подати всеукраїнські громадські і суспільні організації можна знайти на офіційному сайті Нацради: http://nrada.gov.ua .

  Робота з проведення конференцій мала завершитися 26 грудня. Та у зв’язку з малою кількістю заяв термін подачі буде подовжено на два тижні. А обрання членів Наглядової ради відбудеться не в грудні, як це планувалося раніше, а лише наприкінці січня наступного року.

   «Ключовим питанням успішної діяльності НСТУ є формування Наглядової ради, органу, який і має координувати роботу НСТУ – майбутнього суспільного мовника, - вважає генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія. - І я звертаюся до всіх громадських організацій: беріть активну участь, не стійте осторонь цього важливого процесу – процесу створення суспільного мовлення. Поки ще є час, і ви можете встигнути подавати свої заяви – робіть це! З власного досвіду можу сказати, що потім всі почнуть битися за місця у Наглядовій раді. Тому, не зволікайте!».