• In English
  • У столиці відкрито новий дошкільний навчальний заклад
    опубліковано 27 жовтня 2014 року о 11:55

    Приміщення цього садочка не використовувалося за призначенням майже 20 років. Взятися за відновлення дошкільного навчального закладу вирішило керівництво державного підприємства «Антонов». Розуміючи потреби величезного колективу флагмана вітчизняного літакобудування, підприємство власним коштом відновило дитячий садочок, удосконаливши його за сучасними стандартами.

    Загалом новий дитячий садочок – це 13 групових приміщень, що зможуть прийняти 260 дошкільнят віком від трьох до шести (семи) років із числа дітей працівників заводу, а за наявності вільних місць – малят, які зареєстровані у черзі до дошкільних установ Святошинського району. Прийматимуть тут і дітей з особливими потребами.

    У дитсадку «Мрія» створені всі необхідні умови для розвитку дітей: світлі групові кімнати, спальні, сучасно обладнані пральня та харчоблок, меблі. Задля повноцінного розвитку малечі у садочку є музична й спортивна зали, кабінети логопеда, психолога, соціального педагога. На території облаштовано майданчики для прогулянок, занять спортом і навіть для вивчення правил дорожнього руху.