• In English
 • Реформа спортивної галузі збереже ДЮСШ та надасть їм нових можливостей для розвитку
  опубліковано 27 жовтня 2014 року о 11:46

  Дитячо-юнацькі спортивні школи – важливий компонент підготовки майбутніх спортсменів та пропаганди здорового способу життя. У контексті оновлення сфери фізичної культури та спорту України за ними зберігається державне фінансування та надаються можливості для самостійного розвитку. Саме на цьому наголошують Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов та представники робочої групи з реформування галузі спорту.

  “До мене неодноразово зверталися занепокоєні керівники ДЮСШ з різних регіонів України. Ходять чутки про те, що Міністерство готує план закриття їхніх закладів. Я наголошую – скорочення мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, яка нині існує в Україні, не передбачено. В цьому питанні ми також маємо підтримку Прем’єр-міністра. Якщо у когось виникають побоювання – прошу звертатися безпосередньо у Міністерство, а не довіряти чуткам”, - зазначив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов.

  Більш того, Міністерство вже сьогодні здійснює низку заходів щодо зміцнення системи дитячо-юнацького та резервного спорту і запобігає зниженню фінансування.

  “Ми не підтримали розроблений Мінфіном законопроект "Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні, яким запропоновано припинення фінансування спортивних шкіл за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Особисто я вважаю це неприпустимим, особливо в цей час”, - підкреслив Дмитро Булатов.

  Зараз спеціалісти Міністерства та представники робочої групи з реформування працюють над програмою презентації проекту концепції реформи сфери фізичної культури та спорту в усіх регіонах України. Початок регіональної презентації заплановано на листопад 2014 року.