• In English
 • У Львові відбулася Всеукраїнська акція, спрямована на підтримку руху молодіжних трудових загонів
  опубліковано 10 жовтня 2014 року о 17:10

  7 – 9 жовтня 2014 року у Львові відбувалася Всеукраїнська акція, спрямована на підтримку руху молодіжних трудових загонів, «Пам’ятати. Відродити. Зберегти». Метою заходу є сприяння становлення та розвитку молоді, виховання молоді на засадах поваги до національних історичних і культурних цінностей та реалізація молодіжних ініціатив у трудовій сфері.

  Учасниками акції стали 150 лідерів студентських та молодіжних об’єднань, керівники студентських трудових загонів, представники структурних підрозділів облдержадміністрацій з питань молоді та молодіжних центрів праці.

  Лейтмотивом цьогорічної акції був девіз «На межі століть 1914 – 2014 рр.». Учасники здійснили історичні розвідки щодо подій, які відбувалися в часи Першої світової війни на території Львівської області: провели дослідження, опитали старожилів, знайшли старі фотографії.

  У другий день акції учасники побували у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, де мали змогу ознайомитись з підготовкою курсантів до роботи в надзвичайних ситуаціях, надання першої допомоги, евакуації із небезпечних місць. Показові виступи курсантів відбувались у навчально-тренувальних центрах з  надання першої медичної допомоги та поводження в екстремальних ситуаціях.

  Завершилася акція на території музею Личаківського цвинтаря. Волонтери поклали квіти до місць поховань загиблих на Майдані та воїнів-учасників бойових дій в зоні АТО, а також впорядкували старі могили та склепи.

  А вже під час інтерактивного тренінгу учасники акції обмінялися думками, враженнями та домовились про спільні проекти на 2015 рік, в рамках акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти».