• In English
  • Театр ім. М.Заньковецької перерахував 55 тис. грн. на потреби українських військових
    опубліковано 10 жовтня 2014 року о 17:09

    У Львіському національному театрі ім. М. Заньковецької відбулась благодійна вистава «У.Б.Н. (Український буржуазний націоналіст)» на користь українських військових.

    «Я ніколи не думав, що наші солдати такі красиві і світлі – вони як боги. Коли я дивився на них під час вистави я був захоплений тим, наскільки вони скромні і повні розуміння того, за що вони воюють – сказав художній керівник театру Федір Стригун. - Ми з колективом домовилися, що обов’язково гратимемо для них ще – або запрошуватимемо на свої вистави у театр, або поїдемо до них. Я взагалі переконаний, що необхідно поновити військово-шефську роботу, як колись у театрах. Люди від мистецтва мають приділяти увагу цьому унікальному поколінню, цим чистим хлопцям, що свідомі у бажанні навіть ціною власних життів захистити свою землю».   

    Загалом, під час акції зібрано 55 000 грн. Гроші були перераховані на рахунок організації Місія «Центр Військового Капеланства» Української Греко-Католицької Церкви та підуть на потреби 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, а також 2-ї бригади 3-го батальйону територіальної оборони Львівщини "Воля".