• In English
 • Мінсоцполітики: Дітям-інвалідам з Донбасу, які перебували на оздоровленні у Миколаєві, забезпечене комфортне повернення додому
  опубліковано 10 жовтня 2014 року о 17:15

  10 жовтня діти-інваліди з Донецької та Луганської областей, які проходили  реабілітацію в Державному комплексі соціальної реабілітації у м. Миколаїв, відправилися поїздом з Одеси до своїх домівок.

  Міністерством соціальної політики спільно з Центром та департаментом соціального захисту населення Одеської державної адміністрації було забезпечено відправлення з Миколаєва до Одеси та подальший переїзд додому 12 дітям та їхнім батькам. Окремо для трьох дітей організовано лікування в санаторії «Хаджибей» Одеської області.

  Нагадаємо, що за ініціативою Міністра соціальної політики Людмили Денісової та завдяки можливостям Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів в м. Миколаїв 15 дітей-інвалідів з дитячим церебральним паралічем у супроводі батьків з Донецької та Луганської областей протягом двох місяців були забезпечені комплексом заходів з реабілітації та оздоровлення на найсучаснішому обладнанні.

  Також послуги з соціально-психологічної реабілітації були надані їхнім батькам.