• In English
 • Комісія з питань надання статусу учасника бойових дій розпочала свою роботу в МВС
  опубліковано 10 жовтня 2014 року о 17:20

  У МВС розглянули майже 340 матеріалів про присвоєння статусу учасника бойових дій працівникам, які брали активну участь в зоні АТО. Центральна комісія Міністерства внутрішніх справ України з розгляду питань, пов’язаних з установленням статусу учасника бойових дій та учасника війни розпочала свою роботу.

  Голова комісії - заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий. Участь у засіданні взяли також заступник Міністра Микола Величкович та керівники інших структурних підрозділів МВС України.

  Сергій Яровий зазначив, що значна кількість працівників органів внутрішніх справ бере активну участь у проведенні Антитерористичної операції на Сході України. Жоден з працівників ОВС не залишиться поза увагою та усі зібрані матеріали стосовно учасників АТО будуть розглянуті та передані на подальше опрацювання до міжвідомчої комісії утвореної в Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

  Під час засідання правоохоронці заслухали виступ члена міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій від Міністерства внутрішніх справ України Сергія Кобця та розглянули матеріали, які є підставою для надання статусу учасника бойових дій особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції. У МВС розглянули матеріали працівників органів внутрішніх справ з ГУМВС України в Дніпропетровській області, Київській, Одеській та Південно-Західній залізниці.

  Всього під час засідання було розглянуто 337 матеріалів. Усі справи у подальшому будуть передані до міжвідомчої комісії утвореної в Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

  Наступне засідання комісії МВС з питань установлення статусу учасника бойових дій та учасника війни відбудеться за тиждень.