• In English
 • Рятувальники Миколаївщини закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки
  опубліковано 07 жовтня 2014 року о 13:03

  Останнім часом на території Миколаївської області спостерігається тенденція до збільшення кількості пожеж, що виникають у житловому секторі.

  Необережність при палінні, недбале поводження з вогнем, несправність електропроводки, порушення правил протипожежної безпеки при експлуатації газових приладів та пічного опалення – ось основні причини виникнення пожеж у житлових приміщеннях. 

  За останній тиждень на Миколаївщині сталося 28 пожеж у житловому секторі і, на жаль, є випадки травматизму та навіть загибелі.

  Слід зауважити, що неодноразово існувала загроза розповсюдження вогню, перекидання його на поряд розташовані житлові будинки та інші забудови. І лише оперативне та своєчасне реагування підрозділами Миколаївського гарнізону на повідомлення про горіння на території області дало змогу уникнути масштабних пожеж та мінімізувати  наслідки.

  Непокоїть те, що наближається опалювальний період, але, на жаль, не всі готуються до нього завчасно. Обов’язково потрібно перевіряти справність газового та пічного обладнання, аби уникнути займання оселі.

  Рятувальники Служби порятунку вкотре звертаються до громадян України!  Будьте пильними! Не нехтуйте основними правилами безпечної поведінки! Пам’ятайте, що вогонь не терпить байдужості та недбалості!