• In English
  • Київська ОДА: Розпочато співпрацю з Польської палатою інвестиційного розвитку
    опубліковано 02 жовтня 2014 року о 11:50

    Заступник голови Київської облдержадміністрації, Голова Обласного штабу допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, та їх сім’ям Дмитро Христюк провів робочу зустріч із головою правління Польської палати інвестиційного розвитку Володимиром Юрченком.

    Сторони висловили зацікавленість у продовженні діалогу і подальшій співпраці в енергетичній та економічній сферах, питаннях надання гуманітарної допомоги військовим, які несуть службу у зоні АТО.

    Володимир Юрченко висловив готовність польської сторони поділитися досвідом, набутим під час вступу Польщі до Європейської Спільноти. Він запросив українську делегацію взяти участь у соціально-політичних дебатах «Соціальний діалог – огляд концепцій і досвіду заходу», що проводитимуться 17-19 жовтня у місті Краків. Під час заходу також запланована зустріч представників КОДА із президентом міста Краків – Яцеком Майхровським, головою Малопольської обласної ради Кшиштофом Климчаком та представниками Союзу Лівих демократичних сил Польщі. Очікується, що у ході зустрічі сторони підпишуть Меморандум про наміри довгострокової співпраці.