• In English
 • Рятувальники доставили 5,5 т гуманітарної допомоги для своїх колег і українських військових
  опубліковано 02 жовтня 2014 року о 11:53

  Рятувальники ДСНС України продовжують доставляти гуманітарну допомогу для жителів східних регіонів. Проте опікуються співробітники Служби порятунку не лише внутрішньо переміщеними людьми, але й допомагають своїм колегам-рятувальникам, які нині відбудовують звільнені міста Донбасу, та українським військовослужбовцям, які наразі захищають Батьківщину.

  Так, 1 жовтня співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області доставили два автомобілі гуманітарної допомоги вагою 5,5 т на Схід України. Гуманітарний вантаж рятувальники доправили для своїх колег-рятувальників та українських військовослужбовців. Вантаж супроводжував начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко.

  Частину допомоги рятувальники доставили до міст Сватово та Сєвєродонецьк Луганської області, де зараз перебувають піротехнічні підрозділи ДСНС України. Також рятувальники доправили продукти харчування та засоби гігієни до піротехнічних підрозділів ДСНС України, які обстежують території у м. Слов’янськ і поблизу нього. Далі рятувальники вирушили до Краматорська і там роздали гуманітарну допомогу українським військовим і своїм колегам-рятувальникам.

  Гуманітарний вантаж, який рятувальники доправили на Донеччину складався із продуктів харчування (тушонки, круп, макаронів, питної води тощо), а також із засобів гігієни та теплих речей. Зібрали цю допомогу рятувальники та представники духовенства.

  Особливий подарунок для військових зробили саме священики. Вони, як знак благословення від православної громади, передали воякам ікону Святого Миколая Чудотворця, яка оберігатиме наших хлопців і буде надійним янголом-охоронцем.

  Нагадаємо, гуманітарна допомога до м. Краматорськ вирушила з Полтавщини 30 вересня. Рятувальники цієї області вже вшосте доставлять гуманітарну допомогу на Схід України. Вони доправили для жителів Сходу України та військовослужбовців уже понад 100 тонн такого вантажу.

  Загалом рятувальники ДСНС України доправили до різних регіонів України вже понад 64 тис. кг продуктів харчування, 40 од. медикаментів і медичних засобів, майже 4 тис. комплектів одягу та 1900 комплектів гігієнічних наборів, 208 шт. засобів обігріву.

  Відео можна переглянути за цим посиланням: ftp://194.0.148.98/Dlya%20ZMI/Gumanitarka_Poltava.mp4