• In English
 • Окрема механізована бригада 8-го армійського корпусу повернулася у зону АТО
  опубліковано 22 вересня 2014 року о 17:44

  Днями остання батальйонна тактична група 72-ї окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України відправилася у район виконання завдань. Таким чином, бригада, після відновлення боєздатності, знову повернулася до зони антитерористичної операції.

  Протягом місяця, після виводу частини з зони АТО, в бригаді було проведене доукомплектування особовим складом і бойовою технікою. Військовослужбовці отримали можливість відпочити, зустрітися з рідними.

  «Всі підрозділи окремої механізованої бригади повністю укомплектовані справною технікою, поповнені запаси боєприпасів та матеріально-технічних засобів, – зазначив командир 8-го армійського корпусу генерал-лейтенант Петро Литвин. – Під час підготовки частини ми врахували отриманий досвід. Це стосується як підготовки техніки, зокрема, в питаннях організації її захисту, так і підготовки особового складу.

  «Основу підрозділів бригади складають офіцери і солдати, які вже мають бойовий досвід. Вони подолали страх, навчились воювати, і це суттєво вплине на бойові спроможності частини», – додав генерал-лейтенант Петро Литвин.