• In English
  • На Закарпатті видано 16 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою з відведення земельних ділянок учасникам АТО
    опубліковано 11 вересня 2014 року о 09:46

    Землевпорядники Закарпатської області видали 16 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України. Про це повідомив перший заступник начальника головного управління Держземагентства у області Володимир Токар у ході наради з керівниками територіальних органів земельних ресурсів області.

    На сьогодні землевпорядники Закарпаття, підтримуючи соціальні ініціативи Голови Держземагентства України Сергія Рудика, визначили 31 земельний масив загальною площею 351,3 га для подальшого забезпечення наділами військовослужбовців Збройних Сил України, які захищають національні інтереси країни.

    «Працівники органів земельних ресурсів беруть активну участь у благодійних акціях, що проходять у районах. Колектив землевпорядної служби зробив посильний внесок у вирішення нагальних потреб військовослужбовців. Зокрема, землевпорядники перерахували 10 тисяч гривень заробітної плати на поліпшення та укріплення обороноздатності держави. Крім того, вже вдруге керівництво головного управління Держземагентства у області передало Закарпатському батальйону територіальної оборони 70 спальних мішків. Для придбання їх землевпорядники також перерахували одноденний заробіток у сумі 27,5 тисяч гривень», – розповів Володимир Токар.