• In English
 • Збірна України з пожежно-прикладного спорту - у п'ятірці найкращих команд Європи
  опубліковано 11 вересня 2014 року о 10:03

  9 вересня Збірна України з пожежно-прикладного спорту повернулася зі щорічних міжнародних змагань, які цього разу проходили в Алматі (Казахстан). Хлопці привезли на батьківщину одну золоту й 4 срібних медалі та зайняли 4 загальнокомандне місце з-поміж 14 країн-учасниць.

  Команда України з першого дня змагань розпочала спортивну боротьбу з учасниками з інших країн. Суперники мали гарну фізичну підготовку, але українська збірна навіть і не думала здавати позиції. До того ж команда відчувала підтримку кожного українця, а всі дні змагань збірну підтримував і директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Григорій Марченко, який прибув до Алмати у складі української делегації. Тож, вже у першому конкурсному змаганні - підйом по штурмовій драбині – команда посіла почесне третє місце у загальнокомандній турнірній таблиці.

   Другий день чемпіонату розпочався із подолання 100-метрової полоси з перешкодами. Зіркою цього дня був саме український спортсмен Сергій Присяженко, який  під час конкурсу обігнав навіть лідерів – Збірну Білорусії та Чехії -  та виборов золоту медаль для України. Саме ця нагорода й допомогла хлопцям посісти третє командне місце у змаганні.

  Ця новина додала впевненості команді і цього ж дня у пожежній естафеті українська збірна посіла друге командне місце.

  На третій день змагань учасники змагалися у бойовому розгортанні. Цього ж дня стали відомі й результати  Чемпіонату. Збірна України увійшла до п’ятірки лідерів та посіла почесне четверте місце.

  Хлопці задоволені результатом, адже мали змогу позмагатися з дійсно гідними суперниками і боротьба дійсно була запеклою. Це, водночас, додавало стимулу не “здавати” позицій та під час кожного змагання працювати якомога інтенсивніше.

  “Четверте місце – гарний стимул працювати ще продуктивніше та наполегливіше. Адже на практиці перевірено: перші місця дають змогу команді розслабитися та тренуватися менш інтенсивно. А ми отримали чудовий стимул на наступних змаганнях показати ще кращий результат. Тож попереду на команду очікує підготовка до наступних змагань”,  - зазначив головний тренер збірної Олександр Тарасов.

  Нагадаємо, X Чемпіонат світу з пожежно-рятувального (прикладного) спорту “Алмати – 2014” проходив з 4 по 9 вересня 2014 року. Змагання щорічно проводяться з метою популяризації професії пожежного та рятувальника, пожежно-прикладного спорту серед молоді, вдосконалення професійної майстерності рятувальників. Серед учасників  цьогорічних змагань  - більше 300 спортсменів з 14 країн світу - Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Латвії, Монголії, Казахстану, Кореї, України, Словакії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Росії та Чехії.