• In English
 • Україна планує поглибити співпрацю з Німеччиною у сфері сільськогосподарського машинобудування
  опубліковано 05 вересня 2014 року о 14:47

  Україна планує поглибити співпрацю з Німеччиною у сфері машинобудування. Про це йшла мова під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства Ігоря Швайки з представниками німецької компанії CLAAS.

  «Ми обіцяємо вам чесне і професійне ставлення до роботи. Я це можу гарантувати. Сьогодні питання стоїть не тільки щодо продажу продукції німецького виробництва на території України, а й виготовлення цієї продукції на українських підприємствах. Ми готові до співпраці», – заявив Ігор Швайка.

  У свою чергу, заступник Міністра Андрій Дикун визнав, що наразі доводиться виправляти помилки попереднього Уряду: «На сьогодні ми маємо унікальний шанс розпочати все спочатку. Компанія CLAAS працює в Україні 22 роки. І тому ви знаєте про те, скільки за останні роки в нас було корупції. І позиція нинішнього Уряду в цьому питанні категорична. Ми працюємо чесно і прозоро», – додав Андрій Дикун.

  Українська сторона зазначила, що зацікавлена не тільки у придбанні сільськогосподарської техніки, а й у її виробництві на території України.

  У свою чергу, віце-президент компанії CLAAS Ян Хендрік Мор заявив: «Ми маємо на меті розширювати виробництво в Україні».

  Сторони домовились вже в найшвидший час створити робочу групу та сісти за стіл перемовин щодо розробки програми подальшої співпраці.