• In English
 • Національна гвардія України презентувала вертольоти для евакуації поранених, аналогів яких у світі поки немає
  опубліковано 30 серпня 2014 року о 23:13

  Сьогодні Національна гвардія України презентувала один з вертольотів МИ8-МТВ1, переданих минулою владою в оренду компанії "Українські вертольоти" і повернутих для роботи в зоні проведення антитерористичної операції.

  Модернізований вертоліт і оснащений сучасним обладнанням для евакуації тяжкопоранених і проведення реанімаційних заходів на борту. Після ремонту і модернізації вертоліт успішно пройшов льотні випробування.

  На борту встановлено реанімаційний модуль для пацієнтів, шість носилок для тяжкопоранених. У складі екіпажу - два доктори. Прямо під час польоту можуть бути проведені невідкладні реанімаційні заходи: вентиляція легенів, переливання крові, дефібрилятор. У складі медичної бригади працює карета швидкої медичної допомоги.

  Вертоліт оснащений бортовою інтегрованою системою для виконання нічних польотів, на борту встановлена оптико-електронна система виробництва FLIR, потужний пошуковий прожектор з інфрачервоною камерою, лебідка для підйому одночасно двох поранених.

  Вертоліт може виконувати евакуацію потерпілих з непідготовлених майданчиків 24 години на добу, сім днів на тиждень.

  Крім того, в зоні проведення АТО в розпорядженні НГУ тепер є ще три модернізованих вертольоти: для евакуації поранених з можливістю надання першої медичної допомоги і два транспортні вертольоти МИ8-МТВ1, оснащені для транспортування до 12 поранених на борту кожного.

  На сьогоднішні аналогів таких вертольотів немає в світі.