• In English
 • Зміни до Податкового кодексу дозволять зняти зайві податки та розподілити навантаження
  опубліковано 18 серпня 2014 року о 17:43

  «Зміни до податкового законодавства не передбачають збільшення сукупного фіскального навантаження на економіку. Це є певна трансформація, яка дозволяє зняти зайві податки, розподілити навантаження таким чином, щоб сукупне фіскальне навантаження не збільшувалось», - на цьому наголосив під час прес-конференції заступник Міністра фінансів Денис Фудашкін.

  Заступник Міністра зазначає, що робота над текстом змін до Податкового кодексу України завершується. Відповідні пропозиції надіслані експертам для того, щоб вони могли ще раз переглянути їх та за потреби надати свої зауваження і коментарі.

  Текст із узагальненими результатами обговорення серед експертів буде винесений на громадське обговорення та розміщений на сайті Міністерства фінансів.

  «Ми розраховуємо завершити обговорення з експертами до кінця цього тижня. Відпрацюємо остаточний текст, який буде розміщено на сайті для того, щоб ще більшим загалом обговорити його. Після цього внести на розгляд Кабміну, я сподіваюся, що до кінця цього місяця», - зазначає заступник Міністра фінансів.

  Як зазначає Денис Фудашкін, введення змін до Податкового кодексу плануватиметься тільки з наступного року.